< < < Sushi Hanga | Türkiye'nin İlk Toptan Sushi Üretim Tesisi - Chopstick nasıl kullanılır?

Blog

Chopstick nasıl kullanılır?

Chopstick ilk kez deneyecekler için zorlayıcı olabilir ancak birkaç püf noktaya dikkat ederek chopstickleri kolayca kullanabilirsiniz.

Chopstick ilk kez deneyecekler için zorlayıcı olabilir ancak birkaç püf noktaya dikkat ederek chopstickleri kolayca kullanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak çubukları uçları aynı hizada olacak şekilde elinize alın. Alttaki çubuk baş parmağınızın elinize en yakın tarafı ve orta parmağınız arasında olmalıdır. Üstteki çubuk ise baş parmağınızın ucu ve işaret parmağınız arasında olmalı. Bu şekilde rahatça tutabilirsiniz . Yemek yerken üst çubuğu işaret parmağı ile alt çubuğa doğru itilmeli ve alt çubuk daima sabit durmalıdır. Chopstickleri mümkün olduğu kadar eşit seviyede tutmak gerekir, en büyük hata kısa tutmaktır. Kısa tuttuğunuz zaman hareket alanınız kısalır.

More in this category: « Çiğ balık mı yenir?

Sushi Hanga

Alışılagelmişin ötesinde lezzetleri keşfetmek, tatmak ve yaşamak için, Antalya gastronomisinin yeni rengi Sushi Hanga & Noodle sizleri benzersiz anlar yaratmaya ve mutlu anıları paylaşmaya davet ediyor.

Bize Ulaşın

Adres:
Çağlayan Mah, Bülent Ecevit Blv. No: 157/B, 07100 Muratpaşa/Antalya

Whatsapp Müşteri Hattı:
+90 552 884 26 42

Telefon:

+90 242 324 18 00

E-Posta:
info@sushihanga.com.tr

Sosyalleşelim

Arama